Buna ziua vreau sa-mi cumpar acest ceas dar nu sunt deloc experimentat in ceea ce inseamna ca un ceas sa fie bun sau sa dau banii degeaba.
http://www.swisstime.ro/ceas-automatic- ... illon.html despre acest ceas este vorba.
Voi l-ati cumpara? daca nu, dati-mi va rog niste linkuri cu ceasuri de genu (modelul asta) pana-n 3-4 milioane.
Multumesc!
Opinie ceas
Re: Opinie ceas
Ceas chinezesc, de evitat.
"Bieţii copii, ce să înveţe, bă, de la ăi mari?" - Marin Sorescu
Re: Opinie ceas
desi licitatia s-a incheiat, poate sa-si dea cineva o parere despre mecanism? http://www.ebay.com/itm/251785076029?_t ... EBIDX%3AIT
