Opinie ceas

Sfaturi, intrebari, cu privire la viitoarele achizitii orologere.
Scrie răspuns
Kenior
Mesaje: 1
Membru din: 13 Ian 2015, 02:54

Opinie ceas

Mesaj de Kenior »

Buna ziua vreau sa-mi cumpar acest ceas dar nu sunt deloc experimentat in ceea ce inseamna ca un ceas sa fie bun sau sa dau banii degeaba.
http://www.swisstime.ro/ceas-automatic- ... illon.html despre acest ceas este vorba.

Voi l-ati cumpara? daca nu, dati-mi va rog niste linkuri cu ceasuri de genu (modelul asta) pana-n 3-4 milioane.
Multumesc!
Avatar utilizator
Bebe
Mesaje: 694
Membru din: 09 Oct 2010, 22:01
Localitate: Bucuresti

Re: Opinie ceas

Mesaj de Bebe »

Ceas chinezesc, de evitat.
"Bieţii copii, ce să înveţe, bă, de la ăi mari?" - Marin Sorescu
cosmin_i
Mesaje: 8
Membru din: 13 Ian 2015, 12:08

Re: Opinie ceas

Mesaj de cosmin_i »

desi licitatia s-a incheiat, poate sa-si dea cineva o parere despre mecanism? http://www.ebay.com/itm/251785076029?_t ... EBIDX%3AIT
Scrie răspuns