Chiar am apreciat si eu ceasul asta, imi place; in privinta diametrului, ce sa-i faci daca asa este modaseba scrie: Pacat ca are 42 mm.... parca tin neaparat sa o dea cu nuca-n perete.
Zar are gusturi fine, frumos ceas.
Chiar am apreciat si eu ceasul asta, imi place; in privinta diametrului, ce sa-i faci daca asa este modaseba scrie: Pacat ca are 42 mm.... parca tin neaparat sa o dea cu nuca-n perete.
