Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 18 Apr 2024, 20:29

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ascensiune Virful Uhuru ,Tanzania
MesajScris: 09 Iul 2009, 18:45 
Neconectat
Forum Owner
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970, 03:00
Mesaje: 12141
Localitate: ARAD
Va supun atentiei o actiune pe care am hotarit sa o ajut si eu prin sponsorizare,in masura posibilitatilor mele.
Am participat cu o suma,nu am sa spun cit,caci nu e frumos.
Aceasta sponsorizare este facuta sub sigla si egida "Ceasornicar.ro".
Daca exista dorinta de a participa la aceasta sponsorizare,va rog sa ma contactati via PM.

Mai jos va postez prezentarea actiunii,textul apartine exclusiv celor care organizeaza aceasta expeditie.

Imagine

_________________
Imagine
Ceasornicar,FBHI
Before you judge me, make sure you're perfect.
Good people get tired of being good to ungrateful people


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 25 Iul 2009, 02:16 
Neconectat

Membru din: 30 Iun 2009, 15:56
Mesaje: 11
Localitate: Arad
Desi vad abia acum mesajul, sincere felicitari domnule Claudiu pentru decizia de a sponsoriza un sport atat de frumos. Totusi de mentionat ar fi ca in aceasta perioada au fost 5 echipaje care au plecat din Arad spre varfuri cu un grad de dificultate extrem de ridicat. Pe langa varful Uhuru, au mai fost alese ca destinatie varfuri din Caucaz, Alpi sau Pamir.

Sportul acesta este unul din motivele care m-au facut sa indragesc acele ABCuri digitale nu prea populare aici pe forum. :mrgreen:

Ma bucur sa aflu ca exista oameni care sustin sportul si pe ceasornicar.ro :wink: demonstrand inca o data calitatea acestei comunitati.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România