evaluare ceasuri

Aici vor fi postate toate cererile de identificare. Nu se fac evaluari.
Încuiat
MonToya
Mesaje: 40
Membru din: 24 Apr 2012, 19:35

evaluare ceasuri

Mesaj de MonToya »

Buna ziua , am si eu urmatoarele ceasuri. Ma puteti ajuta cu o evaluare / identificare va rog ? cam cat as putea lua pe fiecare , multumesc.


1. Vacheron Constantin Geneve - este mecanic.


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


screen capture software


2. Tag Heuer


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


img host



3. Accurist cu , cronografe



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


how to make screen shot




4. Next



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


free jpeg images



5. Accurist


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


free picture upload



6. Ingersoll - mecanic ( nu am putut sa il desfac )


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


Kostenloses Bilderhosting



7. Anne Klein


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


img host



8. Arnette


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


screen capture


9. Storm



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


screen capture windows




10. Gucci



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


imagen



11. Charles Raymond



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


how to screenshot on windows 7



12. A



Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


how to screen capture
Avatar utilizator
Gabi1
Mesaje: 4340
Membru din: 06 Sep 2011, 10:54
Localitate: BUCURESTI

Re: evaluare ceasuri

Mesaj de Gabi1 »

VC si TAG sunt de vis :lol: ......restul doar grozave ! :wink:
Caracterul fara inteligenta poate multe , insa inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic.
Avatar utilizator
calin gabi
Mesaje: 3019
Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
Localitate: Pitesti

Re: evaluare ceasuri

Mesaj de calin gabi »

Per bucata este mai greu,dar pe toate un bax de Tuborg. :shock: :shock: :shock:

Toate sunt chinezisme ieftine.
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
MonToya
Mesaje: 40
Membru din: 24 Apr 2012, 19:35

Re: evaluare ceasuri

Mesaj de MonToya »

calin gabi scrie:
Toate sunt chinezisme ieftine.

nu sunt eu prea cunoscator dar nu cred ca sunt chiar toate... acum poate ma insel
dbonddental
Mesaje: 1558
Membru din: 18 Dec 2010, 20:36
Localitate: Ro

Re: evaluare ceasuri

Mesaj de dbonddental »

Eu as zice ca primul merita toti banii, asta daca nu au fost multi.
alin-stefan
Mesaje: 710
Membru din: 29 Noi 2009, 14:21

Re: evaluare ceasuri

Mesaj de alin-stefan »

Baxul ala de Tuborg daca e rece, personal nu l-as da pe ceasurile colegului, cu parere de rau pt. el !
Încuiat