Am si eu niste ceasuri si as vrea sa stiu cam cat costa fiecare , as vrea sa le vand ( nu le stiu denumirea la toate)
Postez pozele mai jos , multumesc.

























andrei12345 scrie:Despre quatz-uri pot spune ca sunt comune si au mecanisme japoneze,comune...cele de buzunar,mai asteapta pareri...
Gabi1 scrie:

razvyy scrie:Ai acolo 2 de buzunar care valoreaza mai mult. Unul posibil sa fie din argint (cel cu cheita), insa trebuie fotografii suplimentare.
Aveti probleme cu vederea??? Ne fiind la prima postare stiti ca ptr o evaluare e necesara poza mecanismului! Daca va este atat de greu incerca in alta parte!MonToya scrie:.. nu am cum sa ma uit la mecanism ...
