Sa inteleg ca nu v-au placut ceasurile sau conceptul ... din cauza pretului?cobog scrie:"Schwarz Etienne Set" => deci e pentru tot setulmihai20 scrie:tot pretul ala pentru un singur ceas ?
Oricum, e un pret pe cinste
Mai multe detalii aici:
http://www.watchonista.com/2914/watchon ... ises-ashes




